Jakiego smartfona kupić?
Zwiń
X
-
Voit, mam taki sam dałem jakieś 20 zł w media expercie kiedyś jak potrzebowałem na szybko. Po tym czasie zero zastrzeżeń, za te pieniądze to 5+. Polecam go zawsze i kolejne osoby kupujące też go zachwalają. Galaxy S5 wchodzi bez problemu a mały nie jest.
-
-
Cóż - dziś potestuję każdą konfigurację. Może 2.0 TDI mniej telepie od 1.9 ? ;-)Zamieszczone przez VoitKilka stron wcześniej w tym wątku była rozmowa na ten temat, szkoda że nie znalazłeś.
Zostaw komentarz:
-
-
ruwado, można, o ile rozmiar smartfona na to pozwoli.
Zwróć uwagę na hak pomiędzy przyssawką a przegubem klipsa.
Gdyby ten łącznik był prosty, mógłby wystąpić problem, o którym piszesz.
Oczywiście, nie znam kąta pochylenia wszystkich przednich szyb we wszystkich samochodach, ale ja montuję smartfona tak nisko, na ile pozwala jego rozmiar + kabelek
do ładowania.
Zostaw komentarz:
-
-
Voit, a ogólnie nie jest za krótki? mam na myśli długość ramienia uchwytu do ostrego kąta pochylenia przedniej szyby - można go zamontować tuż nad deską? czy trzeba wyżej?
Zostaw komentarz:
-
-
SzczęściarzZamieszczone przez cztoJa używam juz dwa lata i nic nie klekota :shock:
U kumpla w aucie tez klekocze.
Trochę dziwiłem się, że za każdym razem odkleja uchwyt z szyby...
Próbowałem zaciskać obejmy tak, żeby sprężynki niwelowały ten cholerny luz, ale też nic nie dało.
...Może to wibracje od 1.9 TDI? :niewiem
Mi się najlepiej sprawdza klips z przyssawką, zakupiony w markecie za trzynaście złotych.
Trzyma się na szybie jak przyklejony, zasięg szczęk ma zadziwiający, można zamontować nie tylko telefon, czy nawigację - złapie również PMRkę, jeśli ktoś ma i używa...
A jak nie jest używany, to prawie nie zasłania widoczności i nie klekocze.
Zostaw komentarz:
-
-
...Ja nie byłem zadowolony.Zamieszczone przez cztoPolecam Samsung EE-V200. Używam i sobie chwalę. Ogarnia rozmiar phabletu.
Ten uchwyt nie łapie smartfona w grubszej, pancernej obudowie, a taką właśnie sobie kiedyś kupiłem.
Poza tym, jeśli nie wpinasz smartfona uchwyt w czasie jazdy potrafi naprawdę irytująco klekotać.
To klekotanie doprowadzało mnie do szału...
Kilka stron wcześniej w tym wątku była rozmowa na ten temat, szkoda że nie znalazłeś.
Zostaw komentarz:
-
-
Daje radę zarówno na deskę jak i szybę ? W opisie jest, że tak.
Zostaw komentarz:
-
-
Polecam Samsung EE-V200. Używam i sobie chwalę. Ogarnia rozmiar phabletu.
Zostaw komentarz:
-
-
Od 3 tygodni używam Honor-a 6. Długo szukałem dual-sima w sensownych pieniądzach. Parametrami H6 deklasował rozpatrywaną przeze mnie konkurencję. Minusem był fakt, że wersje dual sim nie były sprzedawane w PL a nawet EU.
Kupiłem używkę ściąganą z Singapuru.
Wrażenia:
"in plus":
- świetna bateria. Co prawda ja używam GPS, wi-fi czy transmisji tylko w czasie kiedy ich potrzebuję, ponadto mam włączony tryb oszczędzania energii ale nie tracę żadnej funkcjonalności telefonu. ładuję go raz na 2 dni ale to raczej z asekuracji wynika bo dałby radę też i 3 dni.
- szybki. 3GB RAM robi swoje;
- DUAL SIM ACTIVE ! Pełny i faktyczny. Mogę zadzwonić sam do siebie na drugi numer i słyszę połączenie przychodzące a nie komunikat o niedostępności abonenta. Większość komórek z dualem ma opcję stand by. W sumie drobnostka ale dla niektórych istotna.
- pomimo 5'' ekranu trzyma się go w dłoni wygodniej niż np. Motorolę Moto 2 czy Samsunga Grand Neo.
- wygodna obsługa call menagera w zakresie dual sim. W sumie jedno kliknięcie więcej przy dzwonieniu czy sms-owaniu. No problem.
- kilka użytecznych gadżetów w nakładce EMUI 2.3 też umila życie. Jak na razie nie aktualizuje go ani do Lollipop-a ani do EMUI 3.0 Po prostu nie widzę takiej potrzeby. Jak jest dobrze to po co kombinować... ;-)
- aparat bardzo spoko choć używam rzadko i nie był to priorytet.
"in minus":
- palcuje się cholernie to szkło którym jest pokryty zarówno tył jak i przód. Tył załatwię lada dzień siliconowym pokrowcem. Przód...Hmmm... podobno jakieś folie lepiej sobie z tym radzą. Na razie mam stockową.
- tył telefonu rysuje się od powietrza praktycznie... Problem do rozwiązania poprzez etui.
- obecna nakładka systemowa nie ma w rozwijanej belce opcji włączania/wyłączania hot-spota. Drobna uciążliwość bo trzeba kliknąć 3 razy w ustawieniach.
- jak dla mnie trochę zbyt słabe wibracje. Większość dnia mam telefon wyciszony i zdarza mi się, że nie czuję wibracji. Współczesne słuchawki są coraz cieńsze (ten też jest) więc miejsca na upchanie mocniejszego silniczka do wibro jest coraz mniej...
- kilka razy, zupełnie losowo, zdarzyło mi się że mój rozmówca przestawał mnie słyszeć. Zasięg OK. Obie karty. Rozmówcy losowi. Jest podejrzenie, że sam niechcący wyłączam mikrofon dotykając go częścią twarzy ale to jeszcze do sprawdzenia.
To chyba tyle tak na szybko. Gdybym nie znalazł tego Honor-a to już miałem zamawiać P8 Lite. Macałem, bawiłem się i pasował mi. Minusem jest fakt, że w przypadku używania 2 kart SIM rezygnujemy z karty pamięci. W Honorze nie ma tego problemu :-)
Aha - od razu małe pytanie: chcę kupić uchwyt do samochodu i padło na tradycyjny przyklejany na przyssawkę do szyby. Czy polecacie jakiś konkretny model do tej wielkości telefonu ? Mój poprzedni trzymacz nie ogarnia takiego rozmiaru już :-)
Zostaw komentarz:
-
-
czernobyl,
dzieki za odpowiedz.Najlepiej zeby to nie byl no namowy telefon,bardziej cos ala Samsung,LG.Na Alledrogo Note3 bardzo malo jest,a jak są to wysylka z Singapuru i nie wiem co robic
Zostaw komentarz:
-
-
marlej108, noto jak już będziesz miał w swoich łapkach fona z 10ką to podziel się swoimi uwagami
Śledzę co jakiś czas "nowości" od operatów i kilka tel. mnie się spodobało, ale w moim przypadku upłynie jeszcze sporo czasu do zmiany (koniec umowy lipiec) więc póki co aż tak bardzo się nie jaram
Niemniej jednak z coraz większą uwagą przyglądam się komentarzom użytkowników tel. z Windowsem. Kuzyn mojej żony ma i sobie chwali...nie wiem, nie wiem. Jedynie co mnie wkurza to to że nie można ustawić na ekranie głównym swojej tapety:/ tzn. można, ale ikonki windowsa wszystko zakryją :|
Z adndroidem wpadły mi w oko htc 820, htc 626, Samsung S5 NEO. Kiedyś myślałem o Huawei P8lite, ale podobno kiepski głośnik i jakość rozmów. Do Lipca pojawi się pewnie jeszcze coś nowego więc się zobaczy
Zostaw komentarz:
-
-
OT: do grubszych i hurtowych aktualizacji całego systemu Win / całego office na po reinstalacji polecam WSUS - pobiera za jednym zamachem całość wszelkich dostępnych update'ów i załatwia to za jednym podejściem. po drugie OT odradzam na ten moment w10 jako chimeryczny i ciągle robiący dziwne problemy ze sterownikami czy peryferiami takimi jak choćby zwykła klawiatura czy mysz - testowane na kilkunastu podległych mi desktopach. w8.1 w tym momencie jest zdecydowanie bardziej przewidywalny i stabilny
Wracając do telefonów - jak tylko wyjdzie w10p to prawie na pewno co chwila będziesz miał info o poprawkach do instalacji, bo nie sądzę, by system od razu był dopracowany; taniej się robi beta-testy na milionie cywilnych użytkowników niż na 10 tysiącach ochotników
Zostaw komentarz:
-
-
Dokladnie. Dlatego juz poczekam na ten tel. z Windows 10.Zamieszczone przez Maicroftmarlej108, Tak to bywa... o wiele szybciej jest recznie zainstalowac W10 i zapomniec o problemie W8.1 :diabelski_usmiech
Zostaw komentarz:
-
-
marlej108, Tak to bywa... o wiele szybciej jest recznie zainstalowac W10 i zapomniec o problemie W8.1 :diabelski_usmiech
Zostaw komentarz:
-
-
wg info z PLAY W10 dla smartphonow ma byc zaprezentowane teraz w listopadzie i wkrotce maja sie pojawic telefony z tym systemem. Mozliwe ze te z poprzednia wersja Okienek beda w jakiejs wyprzedazy. Na pewno bedzie mozliwosc aktualizacji do Windows 10, ale tydzien temu kupilem Zonie komputer z Windows 8.1 i potem przez caly dzien system sie "aktualizowal"... najpierw zainstalowal bodajze 247 aktualizacji do Windows 8.1 - co trwalo dluuuugo i zajelo mnostwo miejsca, wlaczal sie i wylaczal iles tam razy, a potem dopiero zaczal sciagac i instalowac Windows 10... Wolalbym wiec miec od razu to W10 w smartphonie. Jakos Androida nie lubie za bardzo... niestety z Windows to praktycznie nie ma zadnego wyboru jak chodzi o telefon.Zamieszczone przez czernobylto jeszcze trochę, bo najpierw musi nastąpić oficjalna premiera w10phoneZamieszczone przez marlej108ja z kolei czekam az sie pojawi Lumia z Windows 10 w Play...
może łatwiej będzie już kupić telefon z w8phone z oficjalnie zapowiedzianą aktualizacją do w10p?
Zostaw komentarz:
-
-
to jeszcze trochę, bo najpierw musi nastąpić oficjalna premiera w10phoneZamieszczone przez marlej108ja z kolei czekam az sie pojawi Lumia z Windows 10 w Play...
może łatwiej będzie już kupić telefon z w8phone z oficjalnie zapowiedzianą aktualizacją do w10p?
Zostaw komentarz:
-
-
ja z kolei czekam az sie pojawi Lumia z Windows 10 w Play...
Zostaw komentarz:
-
-
z EU czy z Chinlandii też może być? bo za 1200 z ChRL masz np. Lenovo ZUK Z1 albo w okolicach ~750PLN LeTV One x600; jeszcze taniej, ale aparat nieco słabszy niż w powyższych to Xiaomi Note 2 za ~550-600PLNZamieszczone przez lu5aszSzukam telefonu,teraz mam SIII i starsznie zamula więc chce cos szybkiego,z wiekszym ekranem.Myslalem o Note 3 .Są jakies inne dobre modele w cenie 1200zł. max?
siedzę w temacie, bo właśnie zamówiłem sobie stamtąd tel i czekam na dostawę. też mi s3 (lte) nieco przymula
z EU za 1200 to N3 będzie zdecydowanie najlepszy (poza faktem, że Touchwiz od samsunga zawsze będzie zamulać). Ponadto - są i chińczyki Meizu w oficjalnej dystrybucji w PL. M2 Note to 800 PLN, M1 Note to 900 PLN. Opinie mają naprawdę dobre
Zostaw komentarz:
-
-
Hej.
Szukam telefonu,teraz mam SIII i starsznie zamula więc chce cos szybkiego,z wiekszym ekranem.Myslalem o Note 3 .Są jakies inne dobre modele w cenie 1200zł. max?
Zostaw komentarz:
-
-
ja ze swojej strony mogę polecić htc 820 jeżeli komuś zależy na dzwonieniu + korzystaniu z neta
Zostaw komentarz:
-
-
Na pewno są. Ekran, aparat, jakość dźwięku, ale jescze za wcześnie na entuzjazm.Zamieszczone przez Nexus6poważnie. na razie żadnych argumentów za Z5, poza tym że jeszcze go nie miałem.Zamieszczone przez owocNexus6, Poważnie?. Jakieś argumenty za Z5? :?:
Dziś oglądałem w MM. Wygląda zacnie, a nawet kozacko. Z tyłu jest taka matowa i chropowata powierzchnia i podobno jest to .... szkło! Miejmy nadzieje, że nie będzie problemów z samoistnym pękaniem jak w przypadku Z3.
Zostaw komentarz:
-
-
crom.de, przy okazji dziś nie trafiłem do kieszeni i tel spadł na podłgę z PCV i wyświetlacz poleciał :P więc uważaj bo to bardzo delikatny fon jest. Mój ma ok pół roku wiec bede go naprawiał wymiana wyświetlacza ok 250zł :P
Zostaw komentarz:
-
Zostaw komentarz: